Kimse Tırnağınız Kadar Olamaz

Kimse Tırnağınız Kadar Olamaz

JEL GÜÇLENDİRME

Jel güçlendirme kendi tırnak boyutunuzda tırnağınızın üzerine koruma amaçlı yapılır.

Jel güçlendirme, tırnaklarınızın güçlü, sağlıklı ve dayanıklı hale getirilmesini amaçlayan bir süreçtir. Jel güçlendirme, tırnaklarınızın yıpranmasını ve kırılmasını azaltmayı hedefler ve üzerindeki jel sebebi ile tırnağın kırılması engellenir ve sağlıklı bir şekilde uzar.

Jel Güçlendirmenin Faydaları Nelerdir?

Tırnaklarınızın zamanla incelmesini ve kırılmasını önler. Jel Güçlendirme aynı zamanda mevcut olan tırnak kusurlarını kapatarak pürüzsüz ve eşit bir görünüm sağlar.

Güzel bir işçilik ile yapıldığı takdirde asla kalın ve kaba durmaz.

Jelin mevcut rengi ile de kullanılabilir, her renkte kalıcı ojenin altına da yapılabilir.

Jel Sistem Protez Tırnak

Jel Sistem Protez Tırnak; deforme olan, sürekli yenilenmesi gereken oje, cansız ve kırılgan tırnak sorununu ortadan kaldırır. Kişinin kullanımına ve tırnak uzama süresine bağlı olarak ortalama 4-6 hafta daima parlak, ilk günkü gibi bakımlı görünüm kolaylığı sunar.

Jel Sistem Protez Tırnak, protez tırnak teknikleri arasında kullanılan bir sistemdir. En yaygın kullanılan protez tırnak tekniğidir.

Tırnağın uç kısmına takılan protezin arkasında kalan boşluk üzerine sürülen jel yapıda sıvı bir karışımın, ultraviyole kurutucu cihazlar ile ışık altında sertleştirilmesi sonucu elde edilen protez tırnaklar Jel Sistem Protez Tırnak olarak adlandırılır.

Genellikle tırnak yemek alışkanlığı olan ya da kısa, çabuk kırılan, uzamayan tırnaklara sahip danışanlarımız tarafından tercih edilen bir uygulamadır.

Protez tırnak deyince hayalimizde çok uzun abartılı tırnaklar canlansa da, istenilen boyutta ve şekilde yapılabilen bir tırnak uzatma işlemidir.

Medikal Pedikür-Ayak Bakımı

Pedikür, ayak tırnaklarınızın kısaltılıp, şekil verildiği ve tırnak etlerinizin alındığı bir uygulamadır.

Ayak bakımı, ayak parmaklarını, topuğu, ayak tabanını ve ayakların üst kısmını da içine alan bir bakımdır.

Ayak bakımında pedikür, ayak peelingi ve nemlendirme yaparak ayakların daha estetik ve bakımlı görünmesini sağlayabiliriz.

Ayak bakımı kişisel hijyenin en önemli parçalarından biridir ve her bireyin ihmal etmemesi gereken bakımlar arasında yer almaktadır.

Bütün gün ayaklarımızın üzerinde ve ayakkabının içinde olan ayaklarımızın düzenli bakıma ihtiyacı vardır.

Güzel ayaklar, bakımlı bir vücudun olmazsa olmazıdır.

Kalıcı Oje

Kalıcı oje, daha uzun süre tırnaklarda kalabilen normal ojeden daha yoğun bir yapıda olan bir oje türüdür. Özel bir uygulama sonucunda tırnaklara sürülür.

Bu ojenin tırnaklarda kalması için UV teknolojisinden faydalanılır. Klasik ojeler sararıp solma yaparken; kalıcı ojede böyle bir durum görülmez. Daima canlı ve parlak görünümünü korur.

Kalıcı oje protez tırnağın üzerine uygulandığı gibi kişinin kendi tırnakları üzerine de uygulanabilir

Kalıcı Oje Avantajları Nelerdir?

Normal ojeler günlük olarak değişim ya da yenilenme gerektirirken kalıcı oje tırnağınızda sudan ve günlük hayatın gerektirdiği aktivelerden etkilenmez.

Normal oje, tırnak sararmasına sebep olurken kalıcı ojede böyle bir durum yaşanmaz.

Kalıcı oje tüm tırnak kusurlarını kapatarak tırnağınıza pürüzsüz, parlak ve bakımlı bir görünüm kazandırır.

Kalıcı oje uygulaması tecrübeli ve uzman kişiler tarafından doğru teknik, kaliteli ve hijyenik malzemeler ile yapıldığında tırnağınıza asla zarar vermez.

Bazen gün içinde bile soyulduğunu fark ettiğimiz bozulan ojelerimizi sürekli silip değiştirmek zorunda olmayacağımız ve böylece zamandan da tasarruf edebileceğimiz konforlu bir yöntemdir.

Medikal Manikür

Medikal manikür diğer bir adıyla kuru manikür, klasik yöntemin aksine su kullanılmadan yapılan bir manikür yöntemidir. Sulu manikür gibi tırnak etlerinin yumuşaması için suda bekletme gibi vakit kaybettiren bir aşamaya gerek yoktur. Royals Beauty Center ailesi olarak merkezimizde önem verdiğimiz ilk unsur kesinlikle hijyen kurallarıdır.

Medikal manikür bir diğer adıyla kuru manikür, bulaşıcı hastalıkların geçme tehlikesine karşı sürekli sterilize edilen aletlerle yapılmalıdır.

Merkezimizde kullandığımız materyaller mutlaka önce özel steril sıvı karışımda steril edilmeli ardından UV cihazında bekletilmelidir.

Medikal manikürde kullandığımız törpüler kişiye özel tek kullanımlıktır.

Medikal manikürde bir diğer önemli konu yapan kişinin alanında uzman olmasıdır.

Merkezimizde danışan sağlığına ve memnuniyetine üst seviyede değer verip danışanımıza VIP hizmet sağlıyoruz.

Medikal el-ayak bakımı işleminde, kesme işlemi uygulanmadığı için, kan yoluyla bulaşan başta Hepatit ve AIDS gibi hastalıkların bulaşması ihtimalinin ortadan kalkar.

Nail Art

Tırnak süsleme ve farklı tasarımlarla tırnak dizaynının yapılması işlemine nail art denir. Oldukça küçük bir alana çizim yapıldığı için zor ve profesyonellik isteyen bir iştir.

Merkezimizde Nail-Art için ince çizim fırçaları, ombre süngeri, altın tozu, inci tozu, sticker, pırıltılı taşlar gibi bir çok malzemeden yararlanıyoruz.

Alanında profesyonel tırnak uzmanımız istediğiniz desende/şekilde çizimlerini yaparak eşsiz tırnak görüntüsünü elde eder.

Kalıcı Oje, Jel Sistem Protez Tırnak, Jel güçlendirme işlemlerinin üzerine uygulanabilir. Desen çizimleri kalıcı oje yardımı ile uygun uçlu fırçalar kullanarak gerçekleştirilir.

Binlerce model, desen ve renk arasından seçim yapılabilir. İsterseniz hazır bir model ile gelebilir yada modeli uzmanımıza bırakabilirsiniz. Merkezimizdeki uzmanımız sizin tarzınıza göre en doğru nail-art seçeneklerini size sunacaktır.

Ayrıca yaygın olan söylentilerin aksine tırnak süslemesi için uzun tırnaklar ya da sivri uçlar olması şart değildir.

Merkezimizde kısa tırnaklar için de estetik tasarımlar sıkça kullanılır.

Ayrıca yılbaşı, düğün, kutlama gibi özel gün tasarım konsept modellerimiz de değerlendirilmesi gereken seçenekler arasında yer alır.

Prada Guzellik

Randevu oluşturmak veya detaylı bilgi almak için bize ulaşın...

Güzelliğe Dair Herşey

Güzelliğe Dair Herşey

Cilt Bakım İşlemleri

Ürünler

İletişim

© 2022 Created with CRP Otomasyon