Kaşınıza Kirpiğinize Kurban Olsunlar

Altın Oran Kaş Tasarımı

Altın oran yüzde bulunan organların hepsinin birbirine uyumlu ölçülerde yer almasıdır. Altın oran kaş alımı ise, kaş şekillendirmede kullanılan bir tekniktir. Kaş belirli bir orana göre alınır ve şekillendirilir.

Herkes için belirli tek düze bir kaş boyutu ve şekli yoktur; yapılırsa da doğal durmayacaktır. Biz sizin kaşınızı altın oran ile düzenleyerek yüzünüze en çok yakışacak kaşı tasarlıyoruz.

Kaş tasarımı kişinin yüz ifadesini doğrudan etkiler. Özensiz, orantısız kaş alımı yüzün istenmeyen bir ifade almasına neden olacaktır. Bu nedenle danışanlarımıza uyguladığımız altın oran kaş alım tekniği ile yüzünüze uygun, ölçülü ve birbirine eşit kaş tasarımını sunuyoruz.

Kaşlarınızı alan kişinin tecrübeli ve eğitimli bir uzman olması büyük önem arz eder. Kaş alımı sırasında hijyen kurallarına en üst düzeyde dikkat edilmeli, kullanılan metaryaller her danışandan sonra mutlaka dezenfekte edilmelidir.

Kaşlar alınmadan önce danışanın yüzü incelenmeli, kaşı ile ilgili istekleri, şikayetleri kesinlikle dinlenip karar verilmelidir.

İpek Kirpik

İpek kirpik uygulaması, kişinin kendi kirpiklerinin uzunluğunu ve yoğunluğunu arttıran, sizi sürekli makyajlı ve bakımlı gösteren, göz yapısının daha estetik durmasını sağlayan bir uygulamadır.

İpek Kirpik Uygulamasının Avantajları Nelerdir?

İpek kirpik göz makyajı ihtiyacını ortadan kaldırarak günlük hayatınızda size vakit kazandırır.
Gözlerin derinliğini ortaya çıkaran kirpiklere hacim verir.
Günün her saati takma kirpik etkisi yaratır.
Rimel sürmeden bile dolgun kirpikler sağlar.
Her zaman bakımlı ve canlı bir görünüm yaratır.

İpek Kirpik Kirpiklere Zarar Verir mı?

İpek kirpik, kirpik dibine değil kirpik ortasına takıldığı için kirpiklerinizin hava almasını engellemez ve doğru teknik ile yapıldığı sürece kirpiklerinize ve gözlerinize zarar vermez.

İpek Kirpik Uygulaması Kimler Yaptırmamalı?

Alerjik göz yapısına sahip olanlar.
Kirpik diplerinde siğil, arpacık gibi cilt problemleri olanlar.
Çok yağlı cilt yapısına sahip olanlar ( Kirpikler de yağlandığı için diğer kullanıcılara göre daha kısa süreli kullanabilirler, yapıştırıcı sürekli yağlı yapısı olan kirpiklerden çabuk düşer.)

İpek Kirpik Gözde Ağırlık Yapar mı?

İpekten yapılması sebebiyle oldukça hafiftir, rahatsızlık vermez.

Kaş Laminasyon

Kaş Laminasyonu, seyrek, cansız ve şekilsiz kaşlara özel losyonlar sayesinde şekil verilir, istenilen renkte boyanır ve hacimli durması sağlanır. Kaşın formunu değiştirir. Kaşlar uzun süre şeklini korur.  Aşağıya doğru olan düşük, kıvrık ve sert kıl yapısına sahip, yukarı kalkmasını istediğiniz kaşlara uygulanır.

Kaş Laminasyonu Ne Zaman Yapılmalıdır?

Kaşları zayıf, kıvrık, düzensiz ve/veya kısa olup  kaşlarını daha dolgun ve belirgin hale getirmek isteyenler kaş laminasyonu yaptırabilirler.

Kaş Laminasyonu Kalıcılığı Ne Kadardır?

Kalıcılığı 6-8 hafta arasındadır. Kaşlar bu süre içinde istenilen renk ve şekilde kalır.

Kirpik Lifting

Kirpik Lifting Kirpiklerinizin özel bir teknikle, devamlı kıvrık durmasını sağlayan bir uygulamadır. Kirpikleriniz uygulama sırasında daha koyu bir renge boyanır ve rimel sürmüş gibi bir görünüm elde edilir.

Kirpik Liftingin Kalıcılık Süresi Nedir?

Uygulama süresi ortalama 50 dakika kalıcılığı kişiden kişiye göre değişmekle beraber 6-7 hafta arasındadır. İkinci uygulama minimum 6 hafta sonra yapılabilir.

Kirpik Lifting Uygulaması Kirpiklere Zarar Verir mi?

Kirpik Lifting uygulaması kirpiklere kaliteli malzeme kullanılıp, uzman kişiler tarafından uygulandığı takdirde asla zarar vermez. Prada ailesi olarak merkezimizde piyasadaki en kaliteli ve zararsız içerikli ürünleri kullanarak işlemimizi gerçekleştiriyoruz. Kirpik Lifting uygulamasını hijyen koşulları altında, önceliğimizin sağlığınız olacak şekilde uyguluyoruz.

Zayıf Kirpiklere Kirpik Lifting Uygulaması Yapılabilir mi?

Tabii ki yapılabilir. Hatta zayıf kirpikler, uygulama sayesinde daha gür ve sağlıklı gözükür. Uygulama keratin bakım ile desteklendiğinden işlem yapıldıktan sonraki haftalarda kirpiklerinizde uzama ve yoğunlaşmayı fark edebilirsiniz.

Kirpik Lifting Uygulamasını Kimler Yaptırmamalıdır?

Gözünde arpacık, tahriş, alerji, kızarıklık, çapaklanma ve kaşıntı gibi anormal rahatsızlıkları olan danışanlarımızın kirpik lifting işlemi yaptırması sağlık açısından uygun değildir.

Kirpik Lifting İşlemi Nasıl Uygulanır ?

Kirpik lifting 3 aşamalı uygulanır; kıvırma, boyama, keratin bakım. Özel losyonlar kirpiğinizi kıvırırken, kirpik boyası ile kirpiklerinizin renginin koyulaşmasını ve belirginleşmesini sağlar.

Keratin bakımı ise kirpiklerinizi besler ve zamanla uzamasını, kalınlaşmasını sağlar

Kirpik Lifting sonrası Bakım Nasıl Olmalıdır?

Kirpik lifting uygulaması sonrasından ilk 24 saat kirpikler su ile temas etmemelidir. Maskara uygulaması 24 saat sonra olmalıdır.

Uygulamanın kullanım süresini uzatmak istiyorsanız, yağlı ve alkollü makyaj temizleyicilerinin tercih etmemelisiniz

Prada Guzellik

Randevu oluşturmak veya detaylı bilgi almak için bize ulaşın...

Güzelliğe Dair Herşey

Güzelliğe Dair Herşey

Cilt Bakım İşlemleri

Ürünler

İletişim

© 2022 Created with CRP Otomasyon