GÜZELLİĞİNİZ KEŞFEDİLSİN !

YOSUN PEELING

Yosun Peeling bölgeye sürüldükten sonra hafif dokunuşlarla yapılan masajla cilt altına itilir ve ürün 3,5 milimetre cilt altına iner. 72 saat derinin altında çalışan peeling mucizevi etkisini gösterir.

Yosun Peeling Sonrası Nelere Dikkat Edilmelidir?

İşlem sonrasında cilde 1 gün boyunca su değdirilmemeli ve makyaj yapılmamalıdır. Cilde güneş olmasa dahi güneş koruyucu sürülmelidir.

İşlem sonrasında uzmanımızın belirlediği nemlendirici kullanılmalıdır. İşlem sonrası kesinlikle güneşlenilmemeli, solaryuma girilmemelidir.

Yosun Peeling Can Acıtır mı?

Yosun Peeling (Algea Peeling) işlemi mucizevi etkiler yaratan bir işlem olduğu için işlem sırasında hissedilen acı hissi danışanlar tarafından sonucu için katlanılır bir boyuttadır. Uygulama sırasında ciltte hafif batma ve yanma hissi oluşabilir ancak bu his kişiden kişiye göre değişmektedir.

Yosun Peeling İşlemi Kaç Seans Uygulanmalıdır?

Yosun Peeling işlemi ilk seans ile etkisini göstermekle beraber 3 seans önerilmekte olup seans sayısı ve aralığı kişiden kişiye değişkenlik göstermektedir. Uzmanımız cildi ve süreci inceler ve sizin için en doğru seans sayısını belirler.

Collagen İp Protokolü Avantajları Nelerdir?

Anti Aging Protokolu

Cilt Bakımında Anti Aging Önemi Nedir?

Anti aging cilt bakımı, ciltte meydana gelen yaşlanma belirtilerini en aza indiren cilt bakım ürünlerini kullanmak, yaşlanma belirtilerini azaltmak ve yavaşlatmayı hedeflemektedir.

Yaş ilerlemesiyle birlikte ciltte oluşan ince çizgiler, kırışıklar, renk eşitsizlikleri ve ciltte elastikiyet kaybı gibi yaşlanmanın sebep olduğu etkilere karşı, anti aging özelliği bulunan yüz kremleri, tonikler, serumlar ve diğer cilt bakım ürünlerinin kullanımı, kırışıklık karşıtı cilt bakım rutini oluşturulmaktadır.

Bu şekilde, yaşın ve çevresel faktörlerin sebep olduğu yaşlanma belirtilerini, henüz başlamadan geciktirilmesi, yavaşlatılması ve azaltılması mümkündür.

Anti Aging Nedir?

Anti agingde cildin yenilenmesi, hormonların dengelenmesi ve yaşlanmaya bağlı problemlerin en aza indirilmesi hedeflenmektedir. Cilt yaşlanmasının sebep olan birçok faktör bulunmaktadır. Bu faktörlerin azaltılması için anti aging özellikli cilt bakım ürünleri tercih edilmektedir. Serbest radikaller, güneşin zararlı ışınlarına maruz kalınması, stres, sağlıksız beslenme, azalan hormon düzeyi, sigara kullanımı, durgun yaşam tarzı gibi faktörler hızlı yaşlanmanın temel sebepleri arasında yer almaktadır.

Cilt, hem çevre hem de yaşam tarzına bağlı olarak hızlı bir şekilde olumsuz yönde etkilenmektedir, bu olumsuz etkileri ortadan kaldırmak ve yaşlanma sürecini yavaşlatmak anti aging içerikli cilt bakım ürünleriyle mümkündür. Sağlıklı beslenme, düzenli uyku, spor ve doğru cilt bakım ürünlerinin kullanımı ile bu olumsuz durumların önüne geçilmektedir.

Anti Aging Yöntemleri Nelerdir?

Yaşın ilerlemesi ile birlikte vücutta zamanla kemik, yağ ve kas oranında azalmalar oluşmaktadır. Genetik faktörler, yer çekimi ve çevresel faktörler yaşlanma sürecini hızlandıran faktörler arasında yer almaktadır. Bu yaşlanma sürecini yavaşlatma ve olabildiğince en aza indirme yönünde yapılabilecek en etkili çözüm yollarından biri anti aging cilt bakım ürünlerinin kullanılmasıdır.

Anti aging yöntemleri arasında cilt bakım kremleri, cilt bakım serumları gibi ürünler bulunmaktadır. Bu ürünler özel olarak üretilen formülleri sayesinde cildin beslenmesine, yaşlılık belirtilerinin azaltılmasına yardımcı olmayı hedeflemektedirler.

Anti Aging Protokolu hakkında detaylı bilgi almak ve cildinizin analizi için bize ulaşın, randevunuzu olusturalım

Prada Guzellik

Randevu oluşturmak veya detaylı bilgi almak için bize ulaşın...

Güzelliğe Dair Herşey

Güzelliğe Dair Herşey

Cilt Bakım İşlemleri

Ürünler

İletişim

© 2022 Created with CRP Otomasyon