BRAZILIAN BLOWOUT

SALON BAKIMI

Dünyanın en etkili ve en popüler brezilya fönü ile anında pürüzsüz, yumuşak ve sürekli fönlü saçların keyfini yaşayın! Ya da kişiye özel uygulama yapılabilen formülüyle saçlarınızın dalgasını değiştirmeden mükemmel pürüzsüzlükte saçlara sahip olun.

SAÇ BAKIMI

Yaptırdığınız bakımın ömrünü ve sağlığını korumak adına özel üretilmiş bakım ürünleri kullanıyoruz. Süper-Besleyici kompleks sayesinde Brazilian Blowout saç bakım ürünleri saçları pürüzsüzleştirir, yumuşatır, korur ve parlaklık sağlar!

BOND BUILD3R

B3 Brazilian Bond Builder, boya ve açma işlemlerinde kullanmanız için özel olarak tasarlanmış bir susuz dağıtım sistemidir. Renklendirme işlemini değiştirmeden, işlem sırasında oluşabilecek ve saçların kopmasına neden olan kırıkları ve zarar görecek bağları hedef alarak hücresel düzeyde onarır.

Süper Besleyici Kompleks ve tescilli polimer sistemi sayesinde Brazilian Blowout saçın genel yapısını iyileştirir, saçı koruyucu proteinlerle sararak elektriklenmeyi önler, pul tabakasını pürüzsüzleştirir ve saçın görüntüsünü 12 hafta boyunca iyileştirir.

Brazilian Blowout ister kalın telli kıvırcık saçları ister ince telli elektriklenen saçları sadece 90 dakika içerisinde inanılmaz derecede düzleştirir ya da dilerseniz saçın dalgasını değiştirmeden sadece bakım yaparak daha pürüzsüz ve yumuşak saçlara sahip olmanızı sağlar.

BEKLEME SÜRESİ YOK! Salondan çıktığınız an rahatlıkla saçınızı yıkayabilir, yüzebilir, saçınızı toplayabilir veya toka takabilirsiniz.

Prada Kuaforium

Çalışma Saatlerimiz

Çarşamba - Pazartesi

10:00 - 20:00

Salı

KAPALIYIZ

Team

Saç Analiz & Tasarım Ekibimiz

Serdar U.

Serdar U.

Hair Designer
İpek K.

İpek K.

Estetisyen
Güven C.

Güven C.

Hair Designer

Prada Guzellik

Randevu oluşturmak veya detaylı bilgi almak için bize ulaşın...

Güzelliğe Dair Herşey

Güzelliğe Dair Herşey

Cilt Bakım İşlemleri

Ürünler

İletişim

© 2022 Created with CRP Otomasyon