İlk Seansta %70 Dökülme

İLK SEANSTA

%70 DÖKÜLME

4D TEKNOLOJİSİ

4 cm² Spot boyutunda ultra hafif tasarlanmış yeni başlığı ile seans süreleri büyük ölçüde kısaltmıştır. 5 farklı soğutma sistemi ile tüm uygulama boyunca cildi soğutarak ağrısız, serin ve konforlu uygulama sağlar.
Falcon 4 Pro yeni teknolojisi ile ilk seans da %70 dökülme oranı ile yüksek müşteri memnuniyeti oluşturur.

Lazer Epilasyon

Buz lazer sistemiyle çalışan epilasyon cihazımız, kıl kökünü yavaş yavaş ısıtır fakat sıcaklığın danışanımızı rahatsız edici bir boyuta gelmesini engellemeye odaklanan bir prensiple çalışır. Buz başlık sayesinde acısız epilasyonu sağlayan bir cihazdır.

“Buz” tabirinin kullanılmasının sebebi, cihazın cilde temas eden kısmının oldukça soğuk olmasıdır. Ayrıca diğer lazer başığından farklı olarak buz başlık sayesinde cilt yüzeyi tahriş olmamakta ve kişinin ağrı, acı hissi minimuma inmektedir.

Buz lazer epilasyonu diğer lazer çeşitlerinden ayıran en önemli özelliği alexandrite, ndyag gibi lazer epilasyon çeşitlerinin görmediği en ince tüylere kadar görür bu sayede en sarı tüylerden en koyu tüylere kadar ilk seansta %70 oranında azalma sağlar ve buz başlığı sayesinde acı hissini minimuma indirir.

Buz Lazer Epilasyon Avantajları?

Vaktimizin ve paramızın birçoğunu bizi rahatsız eden, koku, batık, kaşıntı yapan ve kararmalara sebep olan tüylerden kurtulmak için harcarız.

Buz Lazer epilasyon sayesinde vücudunuzdaki tüm tüylerden, batıklardan ve kararmalardan kalıcı olarak kurtulabilir, kendinize konforlu bir yaşam sunabilirsiniz.

Buz Lazer Epilasyon Tüyleri Arttırır mı?

Buz Lazer kılları uyutmaz, kıl köklerini kalıcı olarak tahrip eder ve etkili bir lazer epilasyon sağlar. Tüylerde artmanın aksine azalma gözlemlenir. Bunun yanı sıra cihazın kalitesi ve işlemi yapan kişinin profesyonelliği olukça önemlidir. PRADA ailesi olarak danışan sağlığına ve memnuniyetine çok önem veriyoruz. İşleme giren personelimizin uzmanlığına ve son teknoloji buz lazer epilasyon cihazımıza güveniyoruz.

Prada Guzellik

Randevu oluşturmak veya detaylı bilgi almak için bize ulaşın...

Güzelliğe Dair Herşey

Güzelliğe Dair Herşey

Cilt Bakım İşlemleri

Ürünler

İletişim

© 2022 Created with CRP Otomasyon